Kontrtenors Sergejs Jēgers

Biogrāfija

Kalendārs

Repertuārs

Diskogrāfija

Labdarības fonds

Audio

Galerija

Aktualitātes

Kontakti

 

Programma Duende izskanējusi koncertos Spānijā

 

Kontrtenora Sergeja Jēgera un saksofonista Arta Gāgas programma DUENDE. ar tevi uz tu izskanējusi divos koncertos 2. un 4. decembrī Barselonas un Madrides baznīcās Latvijas valsts 90. gadadienas svinību ietvaros.

lasīt vairāk>

Klajā nāk Sergeja Jēgera un Arta Gāgas kompaktdisks Duende

 

Mūzikas izdevniecībā Upe tuviem un tāliem izdots kontrtenora Sergeja Jēgera un saksofonista Arta Gāgas kompaktdisks Duende, kas mūzikas veikalos būs pieejams no 9. decembra. Projekta mecenāts ir uzņēmējs Māris Bensons, to atbalsta akciju sabiedrība Nacionālās investīcijas.

lasīt vairāk>

Sergejs Jēgers un Iveta Apkalna muzicēs koncertā

 

7. augustā Rīgas Domā koncertā ABPUS ŠIM BRĪDIM muzicēs kontrtenors Sergejs Jēgers un ērģelniece Iveta Apkalna. Koncertu piedāvā Kultūras un izklaides aģentūra „Četras saules”.

lasīt vairāk>

Labdarības koncertos „Ar dziesmiņu ciemos eju” skanēs Arvīda Žilinska dziesmas

 

Sergeja Jēgera Labdarības fonds sadarbībā ar Mārtiņa fondu un Latvijas Nacionālo teātri aicina uz labdarības koncertiem „Ar dziesmiņu ciemos eju”, kas notiks 3. maijā Latvijas Nacionālā teātra Baltajā zālē.

lasīt vairāk>

Sadarbībā ar Sergeja Jēgera Labdarības fondu notiks keramiķes Līgas Skariņas izstāde „Vertikālais horizonts”

 

No 13. līdz 27. februārim Latvijas Mākslas akadēmijas aulā būs apskatāma keramiķes Līgas Skariņas darbu izstāde „Vertikālais horizonts”. Pēc mākslinieces iniciatīvas visi ienākumi no pārdotajiem darbiem nonāks Sergeja Jēgera Labdarības fondā, kura darbības mērķis ir palīdzības sniegšana bērniem ar veselības problēmām un ierobežotas spējas, kas rada grūtības iekļauties sabiedrībā.

lasīt vairāk>

Sergejs Jēgers sniegs solokoncertu D. Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskajā filharmonijā

 

 

27. februārī kontrtenors Sergejs Jēgers sniegs savu pirmo solokoncertu Krievijā, kas notiks D. Šostakoviča Sanktpēterburgas Akadēmiskās filharmonijas Mazajā zālē.

lasīt vairāk>

Jaunais kompaktdisks „Dziesmiņās remdējos” tiks prezentēts koncertā Siguldā

Maijā klajā nāks kontrtenora Sergeja Jēgera, komponista un aranžētāja Raimonda Tigula, orķestra Sinfonietta Rīga un diriģenta Māra Sirmā ierakstītais kompaktdisks Dziesmiņās remdējos, kas 30. maijā plkst. 20.00 Siguldas novada svētku noslēgumā tiks prezentēts koncertā Siguldas pilsdrupu estrādē.

lasīt vairāk>

Sergejs Jēgers un "Sinfonietta Rīga"

Ar sešiem koncertiem laikā no februāra līdz aprīlim Sinfonietta Rīga un Sergejs Jēgers diriģenta Normunda Šnē vadībā priecēs klausītājus ārpus Rīgas – Mazsalacā, Siguldā,Valmierā, Ventspilī,

lasīt vairāk>

Tiks atklāts rehabilitācijas centrs „Dūjas”

1. jūlijā plkst. 14.00 Jēkabpils novada Kalna pagasta „Kalna Krūkliņos” durvis vērs Mārtiņa Fonda izveidotais, par saziedotajiem līdzekļiem radītais rehabilitācijas centrs „Dūjas”. Mārtiņa

lasīt vairāk>

Radošās nometnes

  2012.gadā no 26.jūnija līdz 03.jūlijam un no 06.-14.augustam tiks rīkotas 3.Sergeja Jēgera radošās darbnīcas Rehabilitācijas centrā „Dūjas” Jēkabpils novada Kalna pagastā. Tiek aicināti

lasīt vairāk>

Dāvināšanas akcija „Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu”

  Informācija par dāvināšanas akciju „Es mazā ziedā lielu mīlestību nesu”   Tradicionāli jau 11. pavasari māksliniece Vēsma Vītola, sadarbībā ar Sergeja Jēgera labdarības fondu,

lasīt vairāk>

arhīvs

© Sergejs Jēgers, 2007 / izstrāde DEEM SIA / dizains Mūsu darbnīca IK