Kontrtenors Sergejs Jēgers

Biogrāfija

Kalendārs

Repertuārs

Diskogrāfija

Labdarības fonds

Audio

Galerija

Aktualitātes

Kontakti

 

Lai prieku atnes "Dūjas"!

Starptautiskais tūroperators "GoAdventure " ar lielāko prieku informē Jūs, ka pirmo reizi šovasar Mārtiņa Fonda un Sergeja Jēgera labdarības fonda 10 laimīgi un talantīgi bērni dosies uz neaizmirstamu un pasakainu zemi – Turciju. Laimīgie tiks izvēlēti, izvērtējot vasaras nometnēs un radošajās darbnīcās radītos mākslas darbus. Tūroperators "GoAdventure" jau sen velējās realizēt bērnu sapņus, īstenojot tos dzīvē.

Jau otro gadu Mārtiņa Fonds un Sergeja Jēgera labdarības fonds rehabilitācijas centrā „Dūjas” Jēkabpils novada Kalna pagastā rīko veselības nometnes un radošās darbnīcas saviem fonda bērniem.  2010.gadā „Dūjās” uzlaboja veselību un atpūtās 130 bērni.

Par Mārtiņa Fondu : Izveidots 1991.gadā un darbojas ar mērķi uzlabot leikēmijas (asins vēža) ārstēšanas iespējas Latvijā un palīdzēt ģimenēm, kurās bērni sirgst ar hematoloģiskām un onkoloģiskām saslimšanām, bērniem ar redzes, dzirdes un fiziskās attīstības traucējumiem.

Par Sergeja Jēgera labdarības fondu: Dibināts 2007.gadā ar mērķi, lai palīdzētu bērniem, kuriem ir veselības problēmas  vai grūtības iekļauties sabiedrībā, kā arī talantīgajiem bērniem.

Par starptautisko tūroperatoru „GoAdventure Latvia”: Latvijā darbību uzsāka 2010.gada pavasarī. Tūroperators „GoAdventure” ir Krievijas – Turcijas holdinga dalībnieks. Kompānija ir viens no straujāk augošajiem tūrisma operatoriem Baltijā, kas piedāvā vairāk nekā 50 tūrisma galamērķus uz Āfriku, Tuvajiem Austrumiem, Āziju, Eiropu un citiem pasaules reģioniem. Pērn Baltijā „Go Adventure” apkalpoto klientu skaits sasniedza vairāk nekā 10 000 personu.

© Sergejs Jēgers, 2007 / izstrāde DEEM SIA / dizains Mūsu darbnīca IK